Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x1

eMergence

Reeva dhe motrat Frost vrasin anëtarët e Rrethit të Brendshëm, bastisjet ndaj mutantëve bëhen më të egra, Lorna është në prag lindjeje dhe e ka humbur kontrollin mbi fuqitë e saj. Një ditë e re pritet të agojë për gjithë llojin e mutantëve.

Sep. 25, 2018

The Gifted season 2