Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x11

meMento

Reedi shqetësohet pasi Laurena kërkon të dijë më shumë për paraardhësit e saj dhe fuqitë e tyre të dhunshme. Lorna fillon të krijojë sërish besimin te Inner Circle, pasi zbulon të kaluarën e rekrutëve të rinj të Reevës.

Jan. 08, 2019

The Gifted season 2