Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x12

hoMe

Në një situatë ku shteti është më i ndarë se kurrë, Evangelina propozon një takim me të gjithë liderët për të rimëkëmbur rrjetin Underground.

Jan. 15, 2019

The Gifted season 2