Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x13

teMpted

Lauren ndalon veten që të bjerë në gjumë për të shmangur forcat në ëndrrat e saj që e shtyjnë drejt bashkimit me Andyn dhe që i nxjerrin anës e saj të errët. Glou është në vështirësi pasi u qëllua nga Pastruesit, dhe Blink bind Morlockët që të lejojnë Caitlinin të shpëtojë Gloun. Ndërkohë, Polaris mëson detajet e planit të Reevas dhe Reed ndihmon Lauren të luftojë ëndrrat e saj.

Jan. 22, 2019

The Gifted season 2