Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x14

calaMity

Kur dikush nga Inner Circle zhduket, Reeva shton sigurinë e vendit të saj dhe bëhet agresive. Pastruesit dhe Morloksët përballen me njëri tjetrin në betejë të përgjakshme deri në vdekje.

Feb. 12, 2019

The Gifted season 2