Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x3

coMplications

Inner Circle i kthehet për ndihmë një burimi të papritur, kur fëmija i Polarisit vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse.

Oct. 09, 2018

The Gifted season 2