Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x4

outMatched

Ekipi përpiqet të kapë Inner Circle, i cili është gati për të sulmuar një strukturë paraburgimi për mutantët. Andy dhe Lauren përballen fort me njëri-tjetrin.

Oct. 16, 2018

The Gifted season 2