Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x6

iMprint

Cikli i Brendshëm përgatitet për një mision sekret, por Polaris nuk është e sigurt nëse do bashkohet dhe Esme mundohet ta bashkojë me grupin. Esme i tregon Polaris të kaluarën e saj të hidhur. Ndërkohë Thunderbird stërvit Reed për të kontrolluar fuqitë e tij dhe Pastruesit sulmojnë bazën e mutanëve ndërkohë që shpëtojnë një grup mutantësh të pastrehë.

Nov. 06, 2018

The Gifted season 2