Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x7

no Mercy

Reeva zbulon planet e saj për misionin e madh për Inner Circle për të siguruar fonde të nevojshme. Ndërkohë, Mutant Underground duhet të përballet me fuqitë e paqëndrueshme të Reedit, duke shpresuar që ndihma mjekësore nga Caitlina dhe Lauren do ta mbajnë në kontroll. Jace takon Benedict Ryanin, një figurë të njohur publike që mbështet përpjekjet e Purifers.

Nov. 13, 2018

The Gifted season 2