Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Gifted 2x9

gaMe changer

Lauren përpiqet të ndaloj kërkimin e profesoreshë Madelinës. Clarice dhe John debatojnë në lidhje me misionin dhe Rrethi i Brendshëm nis sulmin.

Dec. 04, 2018

The Gifted season 2