Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 1x10

Episode 10

I verbuar nga dashuria, Hakani lë pas dore stërvitjen dhe detyrën e tij si Mbrojtësi. Leyla i jep të dhëna që gjaku i Të Pavdekshmit përmban një fuqi sekrete.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1