Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 1x2

Episode 2

Hakani nuk mund të besojë historinë e Mbrojtësit. Megjithëse e udhëzojnë që të qëndrojë i fshehur sa të gjendet i Pavdekshmi, ai largohet në fshehtësi për të gjetur Memon.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1