Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

The Protector 1x5

Episode 5

Hakani shkon në Ishullin e Princeshës për të mësuar më shumë për të kaluarën e tij, Zeynepi dhe Kemali vizitojnë xhaminë e Mimar Sinanit për të gjetur gurin.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1

Loading...