Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 1x5

Episode 5

Hakani shkon në Ishullin e Princeshës për të mësuar më shumë për të kaluarën e tij, Zeynepi dhe Kemali vizitojnë xhaminë e Mimar Sinanit për të gjetur gurin.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1