Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 1x8

Episode 8

Zeynepi kërkon ndihmë nga Timuri për babanë e saj. Faysal Erdemi nuk i pranon veprimet e Mazharit. Leyla ka dyshime për lidhjen e saj me Hakanin.

Dec. 14, 2018

The Protector season 1