Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Protector 2x2

Episode 2

Hakan zbulon një lidhje midis vjedhjes në muze dhe planit të tmerrshëm të Të Pavdekshmëve. Duke vuajtur kontrollin e Faysalit, Leyla bëhet rrezik serioz për Hakanin.a

Apr. 26, 2019

The Protector season 2