Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

The Protector 2x6

Episode 6

Tensioni rritet midis Faysalit dhe Ruyas që bashkëpunon në fshehtësi me Mergenin kundër Hakanit. Fati i Leylas është në fije të perit.

Apr. 26, 2019

The Protector season 2

Loading...