Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Umbrella Academy 1x2

Run Boy Run

Pasi ndan historinë e tij të udhëtimit në kohë me Vanyan, Pesa kërkon pronarin e një syri ndërkohë që dy vrasës misterioz i shkojnë pas.

Feb. 15, 2019

The Umbrella Academy season 1