Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

The Umbrella Academy 1x3

Extra Ordinary

E shqetësuar se e ëma fshihte diçka, Luther dhe Allison bëjnë një mbledhje familjare. Cha-Cha dhe Hazel vazhdojnë gjuetinë për Pesën.

Feb. 15, 2019

The Umbrella Academy season 1