Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 5x09

A Simple Story

Udhëheqësit e ushtrisë i konsiderojnë mundësitë e tyre pas betejës; në kampin e Flokiut, të gjitha shpresat për lidhjen e bashkësisë së bashku janë thyer si tragjedi .

Jan. 17, 2018

Vikings season 5