Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Vikings 5x14

The Lost Moment

Mbreti Harald dhe ushtria e tij i afrohen Wessexit ndërkohë që Aethelred do marrë një vendim të rëndësishëm për fatin e vëllait të tij.

Dec. 19, 2018

Vikings season 5

Loading...