Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 5x20

Ragnarok

Një tjetër betejë zhvillohet në Kattegat dhe vetëm Zotat e dinë kush do dalë fitimtar.

Jan. 30, 2019

Vikings season 5