Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 5x7

Full Moon

Bjorn kthehet në Kattegat për të mësuar se një sulm do të bëhet gjatë hënës së plotë të ardhshme; Ivar duhet të vendosë nëse ai mund ta vendosë besimin e tij në një armik të mëparshëm në fushën e betejës.

Jan. 03, 2018

Vikings season 5