Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
" frameborder="0" allowfullscreen>
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Westworld 1x5

Contrapasso

Dolores, William dhe Logan arrijnë në Pariah, një qytet i ndërtuar nga rrënimi dhe shkeljet e rregullave dhe rekrutohen për një mision të rrezikshëm. Njeriu në të zeza takon një aleat të papritur në kërkim për të zhbllokuar labirintin.

Oct. 30, 2016

Westworld season 1