Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...

Westworld 1x3

The Stray

Elsi dhe Stubbs kërkojnë një të humbur. Tedi ka një histori të re. Bernard heton origjinën e çmendurisë dhe haluçinacioneve brenda bartësve.

Oct. 16, 2016

Westworld season 1

Loading...