Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Westworld 1x4

Dissonance Theory

Logani tallet me Uilliam për shkak se mori Doloresin në një gjueti, ndërkohë në Teresa merr hetimin në dorë pasi mendon se Bernardi dhe Elsa po i fshehin diçka dhe shkon të takojë Fordin. Burri me të Zeza vazhdon kërkimet e tij për Labirintin dhe do të lirojë nga burgu Hektorin, në këmbim të një historie.

Oct. 23, 2016

Westworld season 1