Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p

Westworld 1x6

The Adversary


Maeve bën për vete Lutz në mënyrë që ai t’i tregojë të vërtetën për të. Elsie zbulon një sabotazh të mundshëm nga brenda korporatës ndërsa Teddy dhe “njeriu në të zeza” përfshihen në një konflikt me disa ushtarë duke u munduar të kalojnë për të shkuar në Pariah.

Nov. 06, 2016

Westworld season 1