Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
12 Strong (2018) HD

12 Strong (2018) HD

The declassified true story of the horse soldiersJan. 18, 2018 130 Min.
Your rating: 0
9.6 26 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Chris Hemsworth isCaptain Mitch Nelson
Captain Mitch Nelson
Michael Shannon isChief Warrant Officer Hal Spencer
Chief Warrant Officer Hal Spencer
Michael Peña isSgt First Class Sam Diller
Sgt First Class Sam Diller
Trevante Rhodes isSgt First Class Ben Milo
Sgt First Class Ben Milo
Navid Negahban isGeneral Dostum
General Dostum
Geoff Stults isSean Coffers
Sean Coffers
Thad Luckinbill isVern Michaels
Vern Michaels
Austin Stowell isFred Falls
Fred Falls
Jack Kesy isCharles Jones
Charles Jones

PËRSHKRIMI

Një ekip agjentësh dhe forcash speciale i CIA-s shkojnë në Afganistan pas sulmeve të 11 shtatorit në një përpjekje për të shpërbërë talebanët.

TITULLI ORIGJINAL12 Strong
VLERSIMI IMDb6.9 votes
VLERSIMI TMDb5 255 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...