Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
127 Hours (2010) HD

127 Hours (2010) HD

There is no force more powerful than the will to live.Nov. 05, 2010 (USA, UK)94 Min.R
Your rating: 3
5.5 4 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Danny Boyle
Director

AKTORËT

James Franco isAron Ralston
Aron Ralston
Kate Mara isKristi Moore
Kristi Moore
Amber Tamblyn isMegan McBride
Megan McBride
Lizzy Caplan isSonja Ralston
Sonja Ralston
Kate Burton isDonna Ralston
Donna Ralston
Treat Williams isLarry Ralston
Larry Ralston
Sean Bott isAaron'
Aaron'
Koleman Stinger isAaron Age 5
Aaron Age 5
Parker Hadley isAaron age 15
Aaron age 15

PËRSHKRIMI

Një alpinist mbetet i mbërthyer në një shkëmb teksa ngjitet i vetëm pranë Moabit, Utah dhe përdor metoda ekstreme në mënyrë që të mbijetojnë.

TITULLI ORIGJINAL127 Hours
VLERSIMI IMDb7.6 292,652 votes
VLERSIMI TMDb6.9 2199 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...