Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
13 (2010) HD

13 (2010) HD

Spin. Aim. Survive.Mar. 12, 2010 (USA)97 Min.R
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

Pershkrimi

Një djalë naiv merr identitetin e një burri të vdekur dhe më pas e gjen veten në një botë pushteti, dhune dhe shansi për mbijetesë ku jetët e njerëzve varen nga kumari.

Titulli origjinal13
Vleresimi IMDb6.1 35,584 votes
Vleresimi TMDb5.8 191 votes