Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
14 Blades (2010) DVD

14 Blades (2010) DVD

Feb. 04, 2010 (Hong Kong, China, Singapore)114 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Daniel Lee
Director

AKTORËT

Donnie Yen isGreen Dragon
Green Dragon
Zhao Wei isQiao Hua
Qiao Hua
Wu Chun isJudge of the Desert
Judge of the Desert
Sammo Hung isPrince Qing
Prince Qing
Kate Tsui isTuo Tuo
Tuo Tuo
Qi Yuwu isXuan Wu
Xuan Wu
Damian Lau isZhao Shenyan
Zhao Shenyan
Wu Ma isQiao Yung
Qiao Yung
Law Kar-Ying isJia Jingzhong
Jia Jingzhong

PËRSHKRIMI

Një thriller kung fu-je është vendosur gjatë Dinastisë së Mingut dhe u përqendrua në një agjent të shërbimit sekret (Donnie Yen) në gjykatën e perandorit i cili është tradhtuar dhe përndjekur pas nga kolegët e tij…

TITULLI ORIGJINALJin Yi Wei
VLERSIMI IMDb6.4 6,406 votes
VLERSIMI TMDb6.4 53 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...