Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
3 Nights in the Desert (2014) HD

3 Nights in the Desert (2014) HD

One last chance to make it right.Feb. 06, 2015 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Në peizazhin e mrekullueshëm të shkretëtirës, tre miq tashmë të larguar dhe dikur anëtarë të një bande muzikore festojnë 30-vjetorin, duke mbajtur shpresat e tyre, lëndimet dhe ndjenjat e dikurshme në dashuritë e humbura, ëndrrat e harruara dhe mundësitë e pashfrytëzuara të tre personave në prag të heqjes dorë nga rinia e tyre.

TITULLI ORIGJINAL3 Nights in the Desert
VLERSIMI IMDb5.9 1,920 votes
VLERSIMI TMDb4.3 19 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...