Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
3:10 to Yuma (2007) HD

3:10 to Yuma (2007) HD

Time waits for one man.Sep. 06, 2007 (USA)122 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Logan Lerman isWilliam Evans
William Evans
Dallas Roberts isGrayson Butterfield
Grayson Butterfield
Peter Fonda isByron McElroy
Byron McElroy
Gretchen Mol isAlice Evans
Alice Evans
Ben Foster isCharlie Prince
Charlie Prince
Alan Tudyk isDoc Potter
Doc Potter
Vinessa Shaw isEmmy Nelson
Emmy Nelson
Lennie Loftin isGlen Hollander
Glen Hollander

Permbledhje

Një fermer e thjeshtë pranon të shoqerojë një të jashtligjshëm e të rrezikshem në trenin për në Juma, ku ai do të gjykohet për të gjitha krimet e kryera, por kjo gjë nuk do të jetë aq e thjeshtë sa dukej.

Titulli origjinal3:10 to Yuma
Vlerësimi IMDb7.7 247,400 votes
Vlerësimi TMDb6.9 1044 votes