Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
5 to 7 (2014) HD

5 to 7 (2014) HD

Loving someone... at the right time.Apr. 19, 2014 (USA)98 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Victor Levin
Director

Aktoret

Anton Yelchin isBrian Bloom
Brian Bloom
Bérénice Marlohe isArielle Pierpont
Arielle Pierpont
Lambert Wilson isValery Pierpont
Valery Pierpont
Glenn Close isArlene Bloom
Arlene Bloom
Eric Stoltz isJonathan Galassi
Jonathan Galassi
Jocelyn DeBoer isKiva Bloom
Kiva Bloom
David Shannon isJim Sheehy
Jim Sheehy

Pershkrimi

Një novelist ambicioz përfshihet në një lidhje me një grua, vetëm se ka një problem: ajo është e martuar dhe çifti mund të takohet vetëm midis orëve 5 dhe 7 çdo pasdite.

Titulli origjinal5 to 7
Vleresimi IMDb7.1 11,437 votes
Vleresimi TMDb6.9 82 votes