Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
71 (2014) HD

71 (2014) HD

Oct. 10, 2014 99 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Yann Demange
Director

AKTORËT

Sean Harris isCaptain Sandy Browning
Captain Sandy Browning
Paul Anderson isSergeant Leslie Lewis
Sergeant Leslie Lewis
Sam Reid isLt. Armitage
Lt. Armitage
Barry Keoghan isSean Bannon
Sean Bannon
Babou Ceesay isCorporal
Corporal

PËRSHKRIMI

Viti 1971, një ushtar i ri britanik çorientohet dhe braktiset aksidentalisht nga njësia e tij pas një protestë të përgjakshme në rrugët e Belfast…

TITULLI ORIGJINAL'71
VLERSIMI IMDb7.2 votes
VLERSIMI TMDb6.8 666 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...