Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
A Cure for Wellness (2016) HD

A Cure for Wellness (2016) HD

There is a CureFeb. 15, 2017 (USA)146 Min.R
Your rating: 0
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Dane DeHaan isMr. Lockhart
Mr. Lockhart
Mia Goth isHannah
Hannah
Adrian Schiller isDeputy Director
Deputy Director
Celia Imrie isVictoria Watkins
Victoria Watkins
Tomas Norström isFrank Hill
Frank Hill
Jeff Burrell isFuneral Director
Funeral Director
Ivo Nandi isEnrico
Enrico
Magnus Krepper isPieter The Vet
Pieter The Vet

Permbledhje

Një i ri ambicioz dërgohet të marrë drejtorin ekzekutiv të kompanisë së tij, prej një qendre misterioze për trajtimet e sëmundjeve, në një vend të largët në alpet Zviceriane, por shumë shpejt ai dallon se trajtimet nuk janë ato që duken.

Titulli origjinalA Cure for Wellness
Vlerësimi IMDb6.5 25,435 votes
Vlerësimi TMDb5.8 455 votes