Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
À l’aventure (2008) +18

À l’aventure (2008) +18

Aug. 29, 2008 104 Min.
Your rating: 7
9.4 7 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Kujdes: Këshillohet për shikues mbi 18 vjeç! Të ushqyer me stilin e jetës së saj të tanishme, dhe më veçanërisht të pakënaqur seksualisht nga i dashuri i saj Fred, Sandrine vendos të gjejë një mënyrë të re jetese. E intriguar nga mikja e saj Sophie, e cili i tregon asaj për eksperimentet e saj seksuale, do të gjejë, nëpërmjet takimeve të ndryshme, kënaqësi të reja dhe përvoja të reja, qoftë fizike apo shpirtërore.

TITULLI ORIGJINALÀ l'aventure
VLERSIMI TMDb5.5 18 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...