Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Prayer Before Dawn (2017) HD

A Prayer Before Dawn (2017) HD

The fight starts from insideMay. 24, 2018 116 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Historia e vërtetë e Billy Moore, një boksier anglez i cili burgoset në burgun më famëkeq të Tajlandës. Hidhur në një botë të drogës dhe dhunës, ai gjen shansin e tij më të mirë për të shpëtuar duke luftuar në turneun Muay Thai…
TITULLI ORIGJINALA Prayer Before Dawn
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb6.8 167 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...