Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Private War (2018) HD

A Private War (2018) HD

The Most Powerful Weapon Is The TruthNov. 16, 2018 106 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Rosamund Pike isMarie Colvin
Marie Colvin
Jamie Dornan isPaul Conroy
Paul Conroy
Tom Hollander isSean Ryan
Sean Ryan
Stanley Tucci isTony Shaw
Tony Shaw
Corey Johnson isNorm Coburn
Norm Coburn
Faye Marsay isKate Richardson
Kate Richardson
Nikki Amuka-Bird isRita Williams
Rita Williams
Raad Rawi isGaddafi
Gaddafi
Hilton McRae isAdam Watkins
Adam Watkins

PËRSHKRIMI

Një nga korrespondentët më të njohur të kohës sonë, Marie Colvin është një frymë krejtësisht e patrembur dhe rebeluese, e shtyrë në vijën e frontit të konflikteve anembanë globit për t’i dhënë zë atij që nuk ka zë.

TITULLI ORIGJINALA Private War
VLERSIMI IMDb6.7 votes
VLERSIMI TMDb6.7 30 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...