Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Serious Man (2009) HD

A Serious Man (2009) HD

...seriously!Oct. 02, 2009 (USA, UK, France)105 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Ethan Coen
Director

Aktoret

Michael Stuhlbarg isLarry Gopnik
Larry Gopnik
Richard Kind isUncle Arthur
Uncle Arthur
Fred Melamed isSy Ableman
Sy Ableman
Sari Lennick isJudith Gopnik
Judith Gopnik
Aaron Wolff isDanny Gopnik
Danny Gopnik
Jessica McManus isSarah Gopnik
Sarah Gopnik
Adam Arkin isDon Milgram
Don Milgram
George Wyner isRabbi Nachter
Rabbi Nachter
Brent Braunschweig isMitch Brandt
Mitch Brandt

Pershkrimi

Larry Gopnik, një mësues i fizikës, zbulon jetën e tij nga disa incidente shum të papritura që i ndodhin. Edhe pse kërkon kuptimin dhe përgjigje e trazirave të tij, ai duket se është duke shkuar drejt fundosjes.

Titulli origjinalA Serious Man
Vleresimi IMDb7.0 106,881 votes
Vleresimi TMDb6.6 372 votes