Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) HD

A Very Harold & Kumar 3D Christmas (2011) HD

Christmas comes prematurely.Nov. 04, 2011 (USA)108 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Disa foto nga Filmi

Director

Aktoret

John Cho isHarold Lee
Harold Lee
Elias Koteas isSergie Katsov
Sergie Katsov
Danneel Ackles isVanessa Fanning
Vanessa Fanning
Kal Penn isKumar Patel
Kumar Patel
Patton Oswalt isMall Santa
Mall Santa
Austin Bickel isKid in Line
Kid in Line
Inga R. Wilson isMom in Line
Mom in Line
Brett Gelman isT.V. Director
T.V. Director

Pershkrimi

Gjashtë vjet pas aventurës së tyre në Guantanamo, dy shokët Harold Lee dhe Kumar Patel shkaktojnë poterë kur pa dashje djegin pemën e Krishtlindjeve të sjellë dhuratë nga vjehrri i Haroldit.

Titulli origjinalA Very Harold & Kumar Christmas
Vleresimi IMDb6.3 57,550 votes
Vleresimi TMDb6 284 votes