Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Abominable (2019) HD

Abominable (2019) HD

Sep. 19, 2019 92 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Jill Culton
Director

AKTORËT

Chloe Bennet isYi (voice)
Yi (voice)
Albert Tsai isPeng (voice)
Peng (voice)
Eddie Izzard isBurnish (voice)
Burnish (voice)
Sarah Paulson isDr. Zara (voice)
Dr. Zara (voice)
Tsai Chin isNai Nai (voice)
Nai Nai (voice)
Michelle Wong isYi’s Mom (voice)
Yi’s Mom (voice)
James Hong isYak Leader (voice)
Yak Leader (voice)

PËRSHKRIMI

Tre adoleshentë përpiqen të kthejnë një njeri dëbore në shtëpi teksa shmangin një burrë të pasur dhe një zoologe që duan ta marrin atë për qëllimet e tyre…

TITULLI ORIGJINALAbominable
VLERSIMI IMDb7.0 votes
VLERSIMI TMDb7 206 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...