Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Above the Shadows (2019) HD

Above the Shadows (2019) HD

Fight to be seenMay. 31, 2019
Your rating: 5
5 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

PËRSHKRIMI

Holli, një vajzë që është venitur deri në padukshmëri duhet të gjejë rrugën e shpëtimit me ndihmën e të vetmit njeri që mund ta shohë dhe ta dëgjojë, ish-boksieri Shejn Blekuell…

TITULLI ORIGJINALAbove the Shadows
VLERSIMI IMDb5.9 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...