Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Accident Man (2018) HD

Accident Man (2018) HD

Accidents happen. He can guarantee it.Feb. 06, 2018 101 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Scott Adkins isMike Fallon
Mike Fallon
Ashley Greene isCharlie Adams
Charlie Adams
Amy Johnston isJane The Ripper
Jane The Ripper
Perry Benson isFinicky Fred
Finicky Fred
Nick Moran isLeonard Kent
Leonard Kent

PËRSHKRIMI

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por kur një person i dashur futet në botën e krimit të Londrës dhe vritet nga skuadra e tij, Falloni detyrohet të marrë hak për vdekjen e të vetmit person që kishte vlerë për të…

TITULLI ORIGJINALAccident Man
VLERSIMI IMDb6.1 votes
VLERSIMI TMDb4.9 149 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...