Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Admiral (2008) DVD

Admiral (2008) DVD

The Highest CommandJun. 06, 2008 (Russia)123 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

Historia e admiralit Aleksandr Kolchak që i mbeti besnik betimit të tij ndajë perandorit rus dhe luftoi kundër sundimit bolshevik pas Revolucionit të tetorit 1917 .

TITULLI ORIGJINALАдмиралъ
VLERSIMI IMDb6.9 6,281 votes
VLERSIMI TMDb6.8 33 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...