Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Agent Hamilton (2012) HD

Agent Hamilton (2012) HD

Mar. 26, 2013 (Sweden)86 Min.N/A
Your rating: 0
10 1 vote

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Tobias Falk
Director

AKTORËT

Mikael Persbrandt isCarl Hamilton
Carl Hamilton
Saba Mubarak isMouna Al Fathar
Mouna Al Fathar
Frida Hallgren isEwa Tanguy
Ewa Tanguy
Reuben Sallmander isPierre Tanguy
Pierre Tanguy
John Light isJason Fox
Jason Fox

PËRSHKRIMI

Agjenti special Karl Hamilton detyrohet të luajë sipas rregullave të veta, kur mbesa e tij rrëmbehet nga terroristët, dhe ai mëson se nuk do të marrë asnjë ndihmë nga shërbimet sekrete suedeze.

TITULLI ORIGJINALHamilton 2 - Men inte om det gäller din dotter
VLERSIMI IMDb5.5 2,561 votes
VLERSIMI TMDb5.2 22 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...