Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Ajin: Demi-Human (2017) HD

Ajin: Demi-Human (2017) HD

Sep. 30, 2017 109 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

AKTORËT

Takeru Satoh isKei Nagai
Kei Nagai
Minami Hamabe isEriko Nagai
Eriko Nagai
Yuki Yamada isTakahashi
Takahashi
Rina Kawaei isIzumi Shimomura
Izumi Shimomura
Yu Shirota isKoji Tanaka
Koji Tanaka

PËRSHKRIMI

Ajin është një live – aksion i një serie manga japoneze të shkruar dhe të ilustruar nga Gamon Sakurai. Kei Nagai vdes në një aksident me makinë, por e kupton se është një lloj i pavdekshëm i njohur si Ajin (demi-human). Ajin është gjetur përfundimisht nga qeveria dhe përdoret si subjekt në eksperimentet mizore. Ai gjen shokë demi-njeri përgjatë rrugës ndërsa ai ikën dhe shkon në arrati.

TITULLI ORIGJINAL亜人
VLERSIMI IMDb7.1 votes
VLERSIMI TMDb7 2 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...