Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
All Eyez on Me (2017) HD

All Eyez on Me (2017) HD

Legends never dieJun. 12, 2017 (USA)139 Min.R
Your rating: 10
8.9 41 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Benny Boom
Director

Aktoret

Danai Gurira isAfeni Shakur
Afeni Shakur
Kat Graham isJada Pinkett
Jada Pinkett
Jamal Woolard isBiggie Smalls
Biggie Smalls
Annie Ilonzeh isKidada Jones
Kidada Jones
Lauren Cohan isLeila Steinberg
Leila Steinberg
Cory Hardrict isHatian Jack
Hatian Jack
Grace Gibson isFaith Evans
Faith Evans
Desean Jackson isStreet Entrepreneur
Street Entrepreneur

Permbledhje

E vërteta mbi historinë e pathënë të reperit, aktorit, poetit dhe aktivistit Tupac Shakur ,  duke përfshirë edhe ngritjen e tij si një artist hip-hop, aktor, poet dhe aktivist, si dhe burgosjen e tij , karriera i të cilit vazhdonë të rritet shumë edhe pas vdekjes të tij.

Titulli origjinalAll Eyez on Me
Vlerësimi IMDb6.0 4,675 votes
Vlerësimi TMDb6.1 311 votes