Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Here Alone (2016) HD

Here Alone (2016) HD

Those who stay dieApr. 15, 2016 (USA)97 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

PËRSHKRIMI

En, pas humbjes së të shoqit e të së bijës, mundohet të mbijetojë ndaj një epidemie që ka vrarë shumë njerëz dhe që e kanë detyruar që të ndryshojë tërësisht mënyrën e saj të të jetuarit.

TITULLI ORIGJINALHere Alone
VLERSIMI IMDb5.6 1,677 votes
VLERSIMI TMDb5.7 18 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...