Loading...
Raporto gabimin

Ju lutemi te pershkruani gabimin, keshtu qe ne mund te rregullojme ate!

Captcha
Ndalo
Loading...
Alvin and the Chipmunks (2007) HD

Alvin and the Chipmunks (2007) HD

Get your squeak on!Dec. 13, 2007 92 Min.
Your rating: 0
7.1 8 votes

VIDEO TRAILER

DISA FOTO NGA FILMI

DIREKTOR

Tim Hill
Director

AKTORËT

Justin Long isAlvin (voice)
Alvin (voice)
Matthew Gray Gubler isSimon (voice)
Simon (voice)
Jesse McCartney isTheodore (voice)
Theodore (voice)
Allison Karman isFemale Intern #1
Female Intern #1
Tiara Parker isFemale Intern #2
Female Intern #2

PËRSHKRIMI

Një kompozitor me emrin Dave Seville gjen sukses të madh kur ai vjen me një treshe Ketrusha këngëtarë: Lideri i tyre çapkën, Alvin, i zgjuari Simon, dhe topolaku, Theodore…

TITULLI ORIGJINALAlvin and the Chipmunks
VLERSIMI IMDb5.2 votes
VLERSIMI TMDb5.6 1925 votes

FILMA TË NGJASHËM

Loading...